نمایش 1–8 از 282 نتیجه

نمایش 9 24 36

مواد اولیه (پودر، سیلیکون، رنگ و ...) (42)

قالب سیلیکونی (54)

قالب های طلقی (186)

پیگمنت معدنی (رنگ پودری) (500 گرم)

30,000تومان
پیگمنت معدنی یا رنگ پودری وزن 500 گرم مش 80 محلول در آب مناسب رنگی کردن پودر META هنگام مخلوط کردن پودر با آب پیگمنت را به ملات اضافه کنید تا ملات شما رنگی شود. مقدار استفاده مشخصی ندارد و هر چه بیشتر اضافه شود ملات پر رنگ تر خواهد شد. مناسب ایجاد رگه و ابر و باد روی کار بسته بندی شده داخل ظروف پلاستیکی برای انتخاب رنگ، یکی از رنگ های زیررا انتخاب کرده و با وارد کردن تعداد آنرا به سبد خرید خود اضافه کنید. در هر بار اضافه کردن یک نوع رنگ را میتوانید انتخاب کنید.

پودر META (10 کیلوگرم)

60,000تومان
وزن: 10 کیلوگرم محصول انحصاری با فرمول منحصر به فرد مجموعه فایبر سازان برتر جایگزین رزین پلی استر، گچ دندانپزشکی، گچ آلفا و … قابل کار و استفاده در هر محیطی قابلیت افزودن رنگ های محلول در آب محصول نهایی بسیار سخت و ضد آب سرعت گیرایی و سخت شدن و خروج از قالب بسیار بالا سازگار با انواع قالب، PVC , ABS, سیلیکون, لاستیکی و… بدون نیاز به هیچ گونه شرایط یا ابزار خاص فقط پودر با آب مخلوط شود! مناسب برای تولید حجم های هنری، سنگ مصنوعی، حجم های فانتزی، استند اسم و گیفت، گلدان و دکوری های بتنی و …

روغن DOP (1 کیلوگرم)

100,000تومان
روغن DOP برند LG _ دی اوکتیل فتالات (dioctyl phthalate) وزن 1 کیلوگرم مخصوص ساخت قالب PVC این روغن که یک نوع نرم کننده به شمار می آید، برای افزایش انعطاف و در عین حال مقاومت گرانول و نرم کردن آن استفاده می شود. دقت کنید میزان خلوص این روغن در انواع مختلف متفاوت است و برای کم کردن قیمت به آن روغن کمکی افزوده میشود که میتواند قیمت تمام شده محصول را برای فروشنده کم کند! بدون اینکه خریدار در جریان باشد. این امر برای تولیدات صنعتی رایج است اما برای ساخت قالب دستی با کیفیت، بهتر است روغن خالص باشد.

گرانول PVC سفارشی (1 کیلوگرم)

90,000تومان
گرانول مخصوص ساخت قالب PVC وزن 1 کیلوگرم حاوی افزودنی های مورد نیاز برای ساخت قالب به صورت دستی (ترمال استابیلایزر و ضد کف) توجه کنید این محصول با سایر گرانولهای صنعتی موجود در بازار مثل گرید 80 یا حتی 102 متفاوت میباشد و برای کار قالبسازی دستی سفارشی سازی شده و موادی مثل ترمال استابیلایزر و ضد کف و ... به آن افزوده شده.

پودر META (30 کیلوگرم)

180,000تومان
وزن: 30 کیلوگرم محصول انحصاری با فرمول منحصر به فرد مجموعه فایبر سازان برتر جایگزین رزین پلی استر، گچ دندانپزشکی، گچ آلفا و … قابل کار و استفاده در هر محیطی قابلیت افزودن رنگ های محلول در آب محصول نهایی بسیار سخت و ضد آب سرعت گیرایی و سخت شدن و خروج از قالب بسیار بالا سازگار با انواع قالب، PVC , ABS, سیلیکون, لاستیکی و… بدون نیاز به هیچ گونه شرایط یا ابزار خاص فقط پودر با آب مخلوط شود! مناسب برای تولید حجم های هنری، سنگ مصنوعی، حجم های فانتزی، استند اسم و گیفت، گلدان و دکوری های بتنی و …

قالب طلقی کد a48

10,000تومان
  قالب طلقی Formed کار خروجی بسیار براق عینا و حتی بهتراز ABS قابل استفاده برای حداقل 50 بار قالبگیری! قیمت بسیار بسیار مناسب! تولید مجموعه فایبر سازان برتر ابعاد روی تصاویردرج شده است.

قالب طلقی کد c24

20,000تومان
  قالب طلقی Formed کار خروجی بسیار براق عینا و حتی بهتراز ABS قابل استفاده برای حداقل 50 بار قالبگیری! قیمت بسیار بسیار مناسب! تولید مجموعه فایبر سازان برتر ابعاد روی تصاویردرج شده است.

اسپری سیلکون

30,000تومان
حجم: 450 میلی لیتر مناسب برای ساخت قالب با سیلیکون RTV اسپری سلیکون با پوشش یکنواخت، فیلم نازکی از پوشش بی رنگ را در سطوح مختلف به وجود آورده و باعث جدا کنندگی در اقسام متفاوت قالبها می گردد و از چسبندگی و شکستن قطعات جلوگیری می نماید.